EAP – Program Wsparcia Pracowników

EAP EMPLOYEE ASSISTANCE PROGRAM

Programy Wsparcia Pracowników EAP to nowoczesne benefity w postaci poufnego i profesjonalnego źródła informacji oraz wsparcia pracowników i członków ich rodzin przeżywających trudności w codziennym życiu, zarówno zawodowym jak i prywatnym.

Nasza firma

EAP24 AUXI SERVICE CENTER

Działamy na rynku od 2009 roku, wywodzimy się z branży usług doradczo-szkoleniowych.

Współpraca z klientami korporacyjnymi i dużymi firmami pokazała nam potrzebę jaką jest systemowe wsparcie pracowników firm w rozwiązywaniu problemów, zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Grupowe szkolenia nie umożliwiają indywidualnego podejścia do problemów pracowników, a coaching nadal jest usługą z górnej półki cenowej.

Opracowanie Programów Wsparcia Pracowników EAP, wzorujących się na międzynarodowych standardach, jako oferta benefitu dla grona naszych klientów i ich pracowników, stało się kolejnym etapem naszej działalności.

Zespół EAP 24

Jesteśmy dumni z zespołu specjalistów (psychologowie, terapeuci, coachowie, konsultanci, psychoterapeuci), którzy mają kwalifikacje i doświadczenie, aby wspierać uczestników programów EAP. Mamy sieć kontaktów w całym kraju, dzięki czemu zapewniamy profesjonalne wsparcie w szerokim spektrum problemów ludzkich.

Anna Wojciechowska, CEO EAP24

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w planowaniu, wdrażaniu i realizacji projektów doradczych HR oraz szkoleniowych. Współpracowała z ponad 200 klientami korporacyjnymi. Dzięki wieloletniej pracy w roli facylitatora spotkań oraz coacha, a także gruntownemu przygotowaniu psychologicznemu, doskonale rozumie potrzeby pracowników, menedżerów, HR oraz organizacji.

Jest Associate brytyjskiej firmy doradczo-szkoleniowej Open Water Ltd.

Uwielbia dalekie podróże, żeglowanie i książki psychologiczne. Jej motto „Prawdziwa podróż odkrywcza nie polega na szukaniu nowych lądów, lecz na nowym spojrzeniu” Marcel Proust.

Konsultanci EAP24

Obszary specjalizacji

Doświadczenie i umiejętności

Naszym zasobem jest również wiedza biznesowa i doświadczenie HR, dzięki którym jesteśmy partnerem dla biznesu.

Współpracujemy z zewnętrzną kancelarią prawną zapewniającą profesjonalne porady prawne.

Nasi Klienci

Nasi Klienci to pracodawcy, którzy zapewniają swoim pracownikom nowoczesne benefity. Działamy kompleksowo na rzecz każdej firmy, która przystępuje do programu EAP – wspieramy działy HR we wdrażaniu i w komunikacji EAP.

Naszym zamiarem jest dostarczanie statystyk informujących pracodawców o potrzebach wsparcia pracowników w obszarach, które mają wpływ na efektywność, absencję i rotację w firmie. Wierzymy, że lepsza jakość życia pracowników będzie przekładała się na ich większe zaangażowanie i lojalność wobec organizacji.

Obsługujemy firmy na ternie Polski, Niemiec i Holandii. Pracujemy w języku polskim i angielskim.

Poznaj nasze referencje i przykłady wdrożenia ‒ zapraszamy do kontaktu!

Partnerzy EAP24

Optum

Nasza firma jest partnerem firmy Optum Health www.optum.com, jednej z największych na świecie firm oferujących usługi w zakresie:

 • health (care, financial services, pharmacy services)
 • Employee Assistance Programs
 • well-being solutions.

Optum Health działa globalnie od ponad 37 lat, oferuje usługi w ponad 200 krajach i obsługuje ponad 2 000 międzynarodowych firm oraz ponad 11 milionów klientów indywidualnych.

Dołączenie do sieci partnerów Optum Health zostało poprzedzone due diligence w obszarach takich jak:

 • service (counselling & critical incidents) 
 • staffing and credentialing for service 
 • regulation & compliance 
 • data collection  
 • quality management. 

W praktyce oznacza to, że działając lokalnie, spełniamy wysokie międzynarodowe standardy usług employee assistance. EAP to uznane na całym świecie wystandaryzowane rozwiązanie ukierunkowane na wspieranie pracowników i pracodawców. Poradnictwo i pomoc psychologiczna realizowane są poprzez indywidualne konsultacje (łatwy i szybki dostęp), a stała komunikacja o programie EAP w firmie i działania psychoedukacyjne zapewniają ciągłe budowanie świadomości dotyczącej dbania o dobrostan psychiczny i o zdrowe miejsce pracy. EAP nie jest szkoleniową platformą well-beingową ani platformą do psychoterapii online. EAP to usługa typu assistance, która jest szczególnie ważna w niepewnych czasach i trudnych sytuacjach.

Współpraca z Optum Health otwiera nam bardzo szeroko okno na świat najlepszych praktyk wsparcia psychologicznego dla pracowników i pracodawców.

Klinika Rodzina-Para-Jednostka w Poznaniu

Nasza firma jest partnerem Kliniki Rodzina-Para-Jednostka. Celem Kliniki jest pomaganie między innymi poprzez:

 • mediacje związane z rozwodem oraz opieką nad dziećmi po rozwodzie,
 • doradztwo w przygotowaniu rodziców do rozmów z dzieckiem/dziećmi na temat rozwodu,
 • wspieranie par i jednostek w sytuacjach kryzysowych,
  dostarczanie wiedzy, pomaganie w budowaniu więzi i autonomii,
 • kompleksową diagnozę psychologiczną,
 • tworzenie grup rozwojowych dla matek samodzielnie wychowujących dzieci,
 • pracę z parami homoseksualnymi i rodzinami w przechodzeniu przez kryzysy związane z homoseksualnym członkiem rodziny,
 • pracę zespołową, uwzględniającą kontekst rodzinny w pracy konsultacyjnej i psychoterapeutycznej,
  działalność badawczo-naukową,
 • działalność edukacyjną i dydaktyczną.

Medicover Benefits

Nasza firma jest partnerem Medicover Benefits, firmy dostarczającej nowoczesne rozwiązania wspomagające działy HR w relacjach z pracownikami.

Zapraszamy do korzystania z naszych usług na www.platformabenefitowa.pl.

The Employee Assistance European Forum

Jesteśmy członkiem The Employee Assistance European Forum – organizacji zrzeszającej w Europie od 2002 roku dostawców usług EAP z 23 krajów.

 

Formularz ofertowy

Jeśli potrzebujesz wsparcia EAP24, skorzystaj z danych kontaktowych przekazanych Ci przez pracodawcę

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.