EAP – Program Wsparcia Pracowników

Lighthouse-07-600x784.bk

Webinar HR

PIERWSZA POMOC PSYCHOLOGICZNA W MIEJSCU PRACY - PERSPEKTYWA HR

19 czerwca 2024 (środa), godz. 14:00 – 15:00
udział bezpłatny

Praktyczna wiedza dla HR

Zapraszamy dyrektorów HR, menedżerów HR, HRBP oraz menedżerów ds. well-being do udziału w webinarze, podczas którego podzielimy się praktyczną wiedzą w zakresie realizowania kompleksowych programów wsparcia pracowników w dużych i średnich organizacjach, a także odpowiemy na związane z tą tematyką pytania.

Zależy nam na osobistym kontakcie z uczestnikami i na wysokiej jakości rozmowach, dlatego liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.

Bonus

Każda osoba uczestnicząca w webinarze HR będzie mogła skorzystać z bezpłatnej indywidualnej konsultacji z psychologiem EAP24 w dowolnym obszarze życia zawodowego lub prywatnego. 

Program webinaru

Pierwsza pomoc psychologiczna w miejscu pracy – perspektywa HR

19 czerwca 2024 (środa), godz. 14:00 – 15:00, udział bezpłatny

Jak rozpoznać, że pracownik potrzebuje wsparcia (psychologicznego)?

Poznaj 10 obszarów problemów pracowników w miejscu pracy.

Jak reagować, a jak NIE reagować będąc w roli HR?

Zapamiętaj 3Z, uważaj na OEP – poznaj modele reagowania.

Jak zachęcać pracowników do korzystania ze wsparcia / szukania pomocy w trudnych sytuacjach?

Dobre praktyki HR.

Bonus

Bezpłatna konsultacji z psychologiem EAP24 w dowolnym obszarze życia zawodowego lub prywatnego dla wszystkich uczestników webinaru.

Q & A

W trakcie krótkiej sesji odpowiemy na pytania uczestników dotyczące omawianych zagadnień. 

Prowadząca

Anna Wojciechowska, CEO EAP24

Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w planowaniu, wdrażaniu i realizacji projektów HR – doradczych, szkoleniowo-rozwojowych, wsparcia pracowników; współpracowała z ponad 200 klientami korporacyjnymi. Dzięki 15-letniej pracy w różnych rolach m.in. konsultanta HR, menedżera i właściciela, a także dzięki przygotowaniu psychologicznemu, doskonale rozumie potrzeby HR, pracowników, menedżerów oraz organizacji. Od 2018 roku jako CEO w EAP24 wspiera firmy we wdrażaniu kompleksowych programów wsparcia EAP – nowoczesnego benefitu w postaci systemowego wsparcia psychologicznego, menedżerskiego i prawno-finansowego.

Kontakt

Po więcej informacji zapraszamy do kontaktu  

[email protected]

Zgłoszenie na webinar

Zapisz się i sprawdź, jak w praktyce działa wsparcie EAP24

Aby wypełnić ten formularz, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce.
Imię i nazwisko
Administratorem danych zawartych w korespondencji e-mail jest Auxi Service Center. Wysyłając wiadomość, przekazujesz nam adres e-mail, imię, nazwisko, nr telefonu oraz inne dane zawarte w treści wiadomości. Szczegóły dotyczące przetwarzania danych są dostępne w Polityce prywatności zamieszczonej na tej stronie internetowej.

Bonus

Bezpłatna konsultacji z psychologiem EAP24 w dowolnym obszarze życia zawodowego lub prywatnego dla wszystkich uczestników webinaru.