Oferta

Nasza oferta obejmuje opracowanie, wdrożenie i utrzymanie Programu Wsparcia Pracowników EAP dla Firmy.

Program EAP każdorazowo dopasowywany jest do potrzeb Klienta, a także odpowiednio kalkulowany na jednego pracownika w zależności od wielkości firmy (zatrudnienie), struktury wiekowej pracowników, branży, lokalizacji firmy.

Program EAP wdrażany jest dla wszystkich pracowników na okres minimum jednego roku. Udział wszystkich pracowników jest związany z procesem zapewnienia anonimowości i poufności.

Z Programu EAP korzystają również członkowie najbliższej rodziny Pracownika (współmałżonek, partner / partnerka, dzieci).

Pracownicy otrzymują numer infolinii EAP 8-24 / 7 / 365, dostęp do internetowego serwisu EAP24, a także możliwość udziału w webinarach lub szkoleniach stacjonarnych.

Zapraszamy do kontaktu, aby skalkulować Program EAP dla Państwa organizacji.

Kontakt


Imię*:*
E-mail*:*
Temat*:*
Wiadomość*:*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AUXI z siedzibą w Warszawie, ul. Obrzeżna 5E lok. 27 w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie oraz na otrzymanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie informacji powiązanych z tematem mojego zapytania. *
Prosimy o wprowadzenie kodu:

AUXI Service Center
ul. Obrzeżna 5E // 02-691 Warszawa // E: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. // T: +48.506.701.830

W rozumieniu przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych RODO) administratorem Pani/Pana danych przesłanych w niniejszym formularzu jest AUXI z siedzibą w Warszawie, ul. Obrzeżna 5E lok 27, wpisaną do CEIDG pod numerem NIP 9820254170 oraz numerem REGON 472951899. Podmiotowi danych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych na niniejszym formularzu, przysługuje prawo dostępu do danych, prawo do sprostowania danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Zapytania dotyczące danych osobowych należy kierować na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Ta strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki i  Polityką prywatności