Firma

AUXI Service Center

Działamy na rynku od 2009 roku, wywodzimy się z branży usług doradczo-szkoleniowych.

Współpraca z klientami korporacyjnymi i dużymi firmami pokazała nam potrzebę rynku jaką jest wsparcie pracowników w rozwiązywaniu ich problemów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Grupowe szkolenia nie umożliwiają indywidualnego podejścia do problemów pracowników, a coaching nadal jest usługą z górnej półki cenowej.

Opracowanie Programów Wsparcia Pracowników EAP, wzorujących się na międzynarodowych standardach, jako oferta benefitu dla grona naszych klientów i ich pracowników, stało się kolejnym etapem naszej działalności.

Posiadamy zespół specjalistów (psychoterapeuci, psychologowie, coachowie, konsultanci), którzy mają kwalifikacje, aby wspierać uczestników Programów EAP.

Mamy sieć kontaktów do ośrodków pomocy oraz punktów interwencji kryzysowych w całym kraju, dzięki czemu zapewniamy profesjonalne wsparcie w szerokim spektrum problemów ludzkich.

Nowoczesne technologie wspierają naszą działalność, dzięki czemu jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu on-line i telefonicznie, na terenie całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu, aby poznać nas bliżej.

Kontakt


Imię*:*
E-mail*:*
Temat*:*
Wiadomość*:*
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez firmę AUXI z siedzibą w Warszawie, ul. Obrzeżna 5E lok. 27 w celu otrzymania odpowiedzi na zapytanie oraz na otrzymanie za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie informacji powiązanych z tematem mojego zapytania. *
Prosimy o wprowadzenie kodu:

AUXI Service Center
ul. Obrzeżna 5E // 02-691 Warszawa // E: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. // T: +48.506.701.830

W rozumieniu przepisów Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r., w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (rozporządzenie ogólne o ochronie danych RODO) administratorem Pani/Pana danych przesłanych w niniejszym formularzu jest AUXI z siedzibą w Warszawie, ul. Obrzeżna 5E lok 27, wpisaną do CEIDG pod numerem NIP 9820254170 oraz numerem REGON 472951899. Podmiotowi danych, w związku z przetwarzaniem danych osobowych na niniejszym formularzu, przysługuje prawo dostępu do danych, prawo do sprostowania danych, prawo do ograniczenia przetwarzania danych, prawo do usunięcia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do żądania przeniesienia danych. Zapytania dotyczące danych osobowych należy kierować na adres This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

Ta strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki i  Polityką prywatności