Firma

AUXILIUM Employee Assistance

Działamy na rynku od 2009 roku, wywodzimy się z branży usług doradczo-szkoleniowych.

Współpraca z klientami korporacyjnymi i dużymi firmami pokazała nam potrzebę rynku jaką jest wsparcie pracowników w rozwiązywaniu ich problemów zarówno w życiu zawodowym jak i prywatnym. Grupowe szkolenia nie umożliwiają indywidualnego podejścia do problemów pracowników, a coaching nadal jest usługą z górnej półki cenowej.

Opracowanie Programów Wsparcia Pracowników EAP, wzorujących się na międzynarodowych standardach, jako oferta benefitu dla grona naszych klientów i ich pracowników, stało się kolejnym etapem naszej działalności.

Posiadamy zespół specjalistów (psychoterapeuci, psychologowie, coachowie, konsultanci), którzy mają kwalifikacje, aby wspierać uczestników Programów EAP.

Mamy sieć kontaktów do ośrodków pomocy oraz punktów interwencji kryzysowych w całym kraju, dzięki czemu zapewniamy profesjonalne wsparcie w szerokim spektrum problemów ludzkich.

Nowoczesne technologie wspierają naszą działalność, dzięki czemu jesteśmy do Państwa dyspozycji 7 dni w tygodniu on-line i telefonicznie, na terenie całej Polski.

Zapraszamy do kontaktu, aby poznać nas bliżej.

Kontakt

AUXILIUM Employee Assistance
ul. Obrzeżna 5E // 02-691 Warszawa // E: office@employee-assistance.pl // T: +48.506.701.830


Ta strona wykorzystuje pliki cookies zgodnie z ustawieniami przeglądarki i  Polityką prywatności